Ma-vr 09:00 - 17:00
Bent u op zoek naar een nieuw thuis? Het liefst op een centrale locatie in Leeuwarden? Dichtbij alles en alles dichtbij? Dit prachtige appartement is gelegen midden in het bruisende stadscentrum van Leeuwarden.
Het luxe appartement aan het Herenwaltje 4 E is voorzien van een ruime woonkamer met een serre, een luxe Italiaanse design keuken met inbouwapparatuur, twee slaapkamers en een moderne badkamer. Hier geniet u, elke dag.
Indeling:
Entree met toegang tot de hal, hal met berging, toilet en de woonkamer. De woonkamer is ruim en is op vele manieren in te delen. In het verlengde van de woonkamer vindt u een serre. Vanuit dit knusse plekje heeft u prachtig uitzicht over de stadsgrachten en de "Waag". Houdt u van koken? De open keuken is van alle gemakken voorzien. De 2 slaapkamers zijn van ruim formaat en voldoen aan alle verwachtingen, ook is er een patio gelegen tussen beide slaapkamers. De moderne badkamer is voorzien van een ligbad, wastafel en douche. Waar u heerlijk kunt ontspannen.
Dit prachtige appartement ligt op de tweede verdieping, getoond als appartement nummer 5 op de plattegrond. Het appartement is met de lift bereikbaar.
De huur is exclusief € 55,- servicekosten per maand.
De getoonde foto's zijn van een vergelijkbaar appartement.
Uw bruto maandinkomen dient minimaal gelijk te zijn aan € 3.216,00 om in aanmerking te komen voor deze woning. Wilt u weten aan welke voorwaarden u nog meer dient te voldoen? Bekijk alle voorwaarden
€ 498,- per maand
Leeuwarden
€ 825,- per maand
Leeuwarden
€ 925,- per maand
Leeuwarden
€ 825,- per maand
Leeuwarden
€ 925,- per maand
Leeuwarden