Ma-vr 09:00 - 17:00
8 woningen beschikbaar
8 woningen beschikbaar
NIJDERBIJ | Herenhuizen aan de Kade
Herenhuizen van ca. 146 m²
Aan de Harlingertrekvaart liggen de herenhuizen aan de kade: royale woningen van ca. 146 m², verdeeld over vier woonlagen. De indeling biedt volop mogelijkheden voor een gezin, thuiswerken of een combinatie daarvan. De extra hoge ruimte aan de kade kan bijvoorbeeld worden ingericht als werkplek, atelier of studio. Met een eigen tuin, balkon én dakterras heb je bovendien op meerdere verdiepingen een fijne buitenplek, met het water altijd dichtbij.
– 8 kadewoningen van ca. 146 m²
– 5 kamers
– Gesitueerd aan de kade met uitzicht op het water
– Voorzien van een privétuin
– Voorzien van een dakterras op de 3e verdieping
Hoog, stoer en groen
Nijderbij staat op een strategische locatie binnen Park West. Het project is opgebouwd uit drie bouwdelen, die het karakter van de nieuwe woonwijk weerspiegelen: hoog, stoer en groen. De toren is de beëindiging van de bebouwing langs de kade en sluit door zijn hoogte aan op Het Verlaat. De stoere kadewoningen maken deel uit van het nieuwe stadsfront aan het water: stevige blokken met een eigen identiteit. De gestapelde stadswoningen zijn gericht op de groene openbare parkruimte van Park West.
Een mix van 97 woningen
Nijderbij is door de grote variatie aan woningtypen interessant voor alle leefstijlen. Zo zijn bijvoorbeeld de ruime kadewoningen met werkruimte, tuin en dakterras ideaal voor gezinnen die in de stad willen blijven wonen. De grote variatie aan appartementen met fantastisch uitzicht in de toren kan daarentegen een reden voor empty nesters zijn om juist naar het centrum van Leeuwarden terug te keren. Nijderbij is ideaal voor mensen die het stadsleven niet willen missen.
Wil je meer informatie over dit project? Neem dan gerust contact met ons op, of neem een kijkje op de projectwebsite.
van de fotos