1. Home
  2. Woningen
  3. Sneek – Vliestroom 16
Bekijk alle 58 foto's

Prijs op aanvraag

Verkocht onder voorbehoud

Erg lage energielasten, 715m2 eigen grond, 5 slaapkamers, garage.

Op een markant en royaal perceel gelegen vrijstaande woning met vijf slaapkamers, bijkeuken en aangebouwde garage alsmede een ruime carport geschikt voor twee auto’s.
De goed onderhouden villa is gelegen in de woonwijk “de Loten”, op fietsafstand van openbare voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, het treinstation en natuurlijk het gezellige centrum van watersportstad Sneek.
De uitvalswegen richting de randstad zijn binnen luttele autominuten te bereiken.

Indeling: voortuin, ruime oprit en meerdere parkeerplaatsen, entree, hal met toilet en fonteintje, meterkast (10 groepen + aardlek en waterontharder), royale sfeervolle en lichte woonkamer met jatoba vloer, zit-/tuinkamer met openslaande deuren, luxe open keuken met granieten blad, inductiekookplaat en v.v. inbouwapparatuur, waaronder dubbele oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie, loopdeur naar bijkeuken alwaar wasmachine- en drogeropstelling, CV installatie (intergas HR 2020) en boiler, WTW unit, loopdeur naar aangebouwde geïsoleerde garage met elektrische roldeur en loopdeur naar achtertuin en ruime carport voor twee auto’s. De begane grond heeft deels screens.
Tuin rondom; achtertuin op het zuidwesten met ruim, privacy biedend terras met overkapping, vrijstaande berging en achterom.

1e verdieping: hardhouten trap naar overloop, vier royale slaapkamers met marmoleum vloer (nieuwe horren en luxaflex), complete badkamer met vloerverwarming, ligbad, dubbele wastafel, separate douche en 2e toilet.

2e verdieping: vaste hardhouten trap naar 2e verdieping alwaar bergruimte en ruime 5e slaap-/werkkamer met dakterras op het zuiden en fraai uitzicht over de woonwijk. Screens rondom.

Eigen grond: 715 m2. Aanvaarding in overleg.

De fraai gelegen woning is gebouwd in 2002 en sindsdien keurig onderhouden! Zo is de villa buitenom in 2023 geschilderd en zijn de gevels in 2021 gereinigd en geïmpregneerd. De carport is in 2013 geplaatst, het gezellige terras met overkapping is in 2017 geplaatst en het schuurtje in 2018. Daarnaast is de vaatwasser in 2019 en de combimagnetron in 2024 vervangen en is de inductiekookplaat in 2015 en de afzuigkap in 2019 vernieuwd.
De woning heeft energielabel B en heeft erg lage energielasten!

Al met al een riante vrijstaande woning met vijf royale slaapkamers, een dubbele carport en garage alsmede voldoende parkeerruimte op eigen terrein en een praktische sfeervolle indeling van de woning!

Nieuwsgierig? Bel dan uw makelaar Erwin Kauffmann voor een bezichtiging.

Kenmerken

Overdracht

Status
Verkocht onder voorbehoud
Koopprijs
Prijs op aanvraag

Bouwvorm

Soort object
Woonhuis
Soort woning
eengezinswoning
Type woning
vrijstaande woning
Kwaliteit woning
normaal
Bouwjaar
2002
Bouwvorm
bestaande bouw
Liggingen
aan rustige weg, in woonwijk, open ligging

Indeling

Woonoppervlakte
171 m2
Perceeloppervlakte
715 m2
Inhoud
677 m3
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
1
Aantal verdiepingen
3

Energie

Warmwater
c.v.-ketel, gasboiler eigendom
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas
Energieklasse
B

Buitenruimte

Tuin
achtertuin, voortuin, zijtuin, tuin rondom, zonneterras
Hoofdtuin
achtertuin
Oppervlakte hoofdtuin
221 m2 (8.5m bij 26m)
Ligging hoofdtuin
west
Achterom
Ja
Kwaliteit tuin
verzorgd

Bergruimte

Schuur / Berging
vrijstaand hout

Parkeergelegenheid

Garage
aangebouwd steen, carport, parkeerplaats
Capaciteit
1
Garages
1

Dak

Soort dak
plat dak
Materiaal dak
bitumineuze dakbedekking

Overig

Permanente bewoning
Ja
Onderhoud binnen
goed tot uitstekend
Onderhoud buiten
goed tot uitstekend
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte

Voorzieningen

Buitenzonwering
Ja
Mechanische ventilatie
Ja
Tv kabel
Ja
Alarminstallatie
Ja

Kaart

Plattegronden

Buurt

Uw NVM Register Makelaar

Erwin Kauffmann

Contact met de makelaar

Misschien vind je deze woningen ook interessant

de Seine 7

€ 695.000,- k.k.

Sneek

Vrijstaand wonen aan open vaarwater met uitzicht over de Friese weilanden

de Eker 21

€ 725.000,- k.k.

Sneek

Rustige locatie, veel leefruimte en prachtige ligging aan water!

Gerritshof 4

€ 765.000,- k.k.

Sneek

Aan open vaarwater gelegen met eigen ligplaats, verlengde woonkeuken!

Bekijk de detail pagina van Sneek – de Seine 7

de Seine 7

€ 695.000,- k.k.

Sneek

Vrijstaand wonen aan open vaarwater met uitzicht over de Friese weilanden

Bekijk de detail pagina van Sneek – de Eker 21

de Eker 21

€ 725.000,- k.k.

Sneek

Rustige locatie, veel leefruimte en prachtige ligging aan water!

Bekijk de detail pagina van Sneek – Gerritshof 4

Gerritshof 4

€ 765.000,- k.k.

Sneek

Aan open vaarwater gelegen met eigen ligplaats, verlengde woonkeuken!

test