1. Home
  2. Woningen
  3. Sneek – Napjusstraat 32
Bekijk alle 32 foto's

€ 225.000,- k.k.

Charmante tussenwoning met mogelijkheden! Nabij het stadscentrum!

OPENHUIS VRIJDAG 12 MEI
Van 16:00 tot 17:00 uur!!

Wij nodigen je uit om de woning op je gemak te bekijken en te ervaren wat deze te bieden heeft.

Tijdens je bezoek kun je de woning op je eigen tempo bekijken. Onze makelaar is aanwezig om vragen te beantwoorden en je te voorzien van meer informatie over de woning en de omgeving.

_______________________________________________________________________________________________

Charmante tussenwoning met mogelijkheden! Deze karakteristieke starterswoning is gelegen in een rustig straatje in de gewilde wijk “Noorderhoek” nabij het sfeervolle stadscentrum van Sneek. De woonwijk kenmerkt zich door de diverse karakteristieke woonhuizen afgewisseld met veel groen. Om de hoek liggen de supermarkt en diverse andere voorzieningen. Door ligging van achtertuin (zuiden) en platte daken voldoende mogelijkheden voor zonnepanelen.

De woning bevat veel karakteristieke en authentieke elementen, zoals glas in lood ramen, (hout) altech eclips speksteenkachel, prachtige houten vloer, bakelieten schakelaars. Wordt deze woning jouw toekomst?

We beginnen de rondleiding in de woonkamer, deze is lekker licht door de grote ramen aan de voor- en achterzijde van de woning. De combinatie van de lichte wanden en de gezellige warme tint van de vloer, zorgen voor een huiselijke sfeer. Een sfeer die ervoor zorgt dat je echt thuis komt. Een sfeer die ervoor zorgt dat je heerlijk met je gezin geniet van een warme kop chocolademelk op koude dagen en samen een spelletje speelt. Zie jij het al voor je?

Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de open keuken; deze is voorzien van een nieuwe keukenopstelling. De moderne keuken staat hoe dan ook garant voor optimaal kookcomfort. De royale hoekopstelling is uitgerust met diverse kasten, lades en basis inbouwapparatuur.

In de aanbouw van de woning bevindt zich een handige doucheruimte met ruimte voor witgoedapparatuur en een apart toilet.

De eerste verdieping is ingedeeld met een ruime overloop en twee slaapkamers (derde slaapkamer mogelijk).
Via een vast trap bereiken we de tweede verdieping: overloop en een ruime zolderverdieping. Ideaal voor het opbergen van diverse spulletjes of te gebruiken als hobby- of extra slaapkamer.

Genieten van het buitenleven doe je in de fijne diepe achtertuin. De tuin is ingericht met veel bestrating, waardoor je maar weinig omkijken naar het onderhoud hebt. De tuin is toegankelijk via een achterom. Het is nog even vooruit kijken, maar in deze op het oosten gelegen tuin is het genieten! Op een warme lentedag neem je het eerste kopje koffie van de dag mee naar buiten, terwijl de ochtendgloren om je heen vallen.

Verder ben je in de tuin voorzien van een stenen berging, waarin je de gebruikelijke spullen netjes op kunt bergen.

Deze woning is té leuk om alleen op Funda of onze eigen site te bekijken. Ik vertel je graag meer tijdens een rondleiding!

Overige informatie: aanvaarding op korte termijn is mogelijk, bouwjaar 1939, eigen grond ca. 126m2.

Kenmerken

Overdracht

Status
Beschikbaar
Koopprijs
€ 225.000,- k.k.

Bouwvorm

Soort object
Woonhuis
Soort woning
eengezinswoning
Type woning
tussenwoning
Kwaliteit woning
normaal
Bouwjaar
1939
Bouwvorm
bestaande bouw
Liggingen
aan rustige weg, in woonwijk

Indeling

Woonoppervlakte
80 m2
Perceeloppervlakte
126 m2
Inhoud
342 m3
Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal verdiepingen
3

Energie

Warmwater
elektrische boiler eigendom
Isolatie
dakisolatie, dubbel glas
Energieklasse
D

Buitenruimte

Tuin
achtertuin, voortuin
Hoofdtuin
achtertuin
Oppervlakte hoofdtuin
41 m2 (8m bij 5.1m)
Ligging hoofdtuin
zuidoost
Achterom
Ja

Bergruimte

Schuur / Berging
aangebouwd steen
Voorzieningen
voorzien van elektra, voorzien van water
Isolatie
geen isolatie

Parkeergelegenheid

Parkeer faciliteiten
openbaar parkeren
Garage
geen garage

Dak

Soort dak
zadeldak
Materiaal dak
pannen

Overig

Permanente bewoning
Ja
Onderhoud binnen
redelijk tot goed
Onderhoud buiten
redelijk tot goed
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte

Kaart

Plattegronden

Buurt

Uw Makelaar

Eddy van Netten

0515430006


Stuur een e-mail
Contact met de makelaar

Misschien vind je deze woningen ook interessant

Worp Tjaardastraat 320

€ 245.000,- k.k.

Sneek

Gemoderniseerd, royaal perceel, vrijstaande garage en een tuinkamer!

Rode Klaver 105

€ 225.000,- k.k.

Sneek

Prachtige woning, smaakvolle afwerking, je kunt direct verhuizen!

van Schouwenburgstraat 9-201

€ 215.000,- k.k.

Sneek

Bekijk de detail pagina van Sneek – Worp Tjaardastraat 320

Worp Tjaardastraat 320

€ 245.000,- k.k.

Sneek

Gemoderniseerd, royaal perceel, vrijstaande garage en een tuinkamer!

Bekijk de detail pagina van Sneek – Rode Klaver 105

Rode Klaver 105

€ 225.000,- k.k.

Sneek

Prachtige woning, smaakvolle afwerking, je kunt direct verhuizen!

Bekijk de detail pagina van Sneek – van Schouwenburgstraat 9-201

van Schouwenburgstraat 9-201

€ 215.000,- k.k.

Sneek