Nieuwe editie Hoekstra Magazine!
Lees mee over de markt in beweging
05 januari 2023
Hoekstra Magazine vervangt Magazine 'Wonen in Fryslan!'
Eerste nieuwe editie is verschenen
Naast onze vestigingen in Friesland is Hoekstra Makelaardij ook actief in o.a. Groningen en Almere. De oude titel ”Wonen in Fryslân’, dekte de lading niet meer. Vandaar dat we hebben gekozen voor de nieuwe naam ‘Hoekstra Magazine’. Nieuwsgierig? Je kunt het magazine ophalen bij één van onze vestigingen, maar ook online lezen.
Wil je (naar aanleiding van het magazine) contact met ons over woningverkoop, woningverhuur, nieuwbouw, VvE beheer of vastgoedbeheer, bel 058 – 233 7 333.
In het nieuwe magazine lees je o.a.:
- Over 19 jaar nieuwbouw met nieuwbouwmakelaar Marjan Miedema.
- Over onze meest recente nieuwbouwprojecten, waaronder Reidsichte in Drachten, Burrefeart in Franeker en Swingma Parc in Leeuwarden/Camminghaburen.
- Over ons nieuwe label ‘Hoekstra Exclusief Wonen‘ en vertelt onze directeur bedrijfsmakelaar Gees Adema over de ontwikkelingen binnen de markt op het gebied van duurzaamheid.
Veel leesplezier! Neem gerust contact met ons op! We voorzien je graag van de juiste informatie.