1. Home
  2. Verhuur
  3. Leeuwarden – Baljéestraat 148

Baljéestraat 148

8911 AK Leeuwarden - € 782,- per maand

Bekijk alle 18 foto's

€ 782,- per maand

Verhuurd

Via hurenbijhoekstra, kunt u zich inschrijven voor deze huurwoning, inschrijvingen worden behandeld op volgorde van binnenkomst. Helaas kunnen we telefonisch geen verdere informatie verstrekken; het belangrijkste is om uzelf in te schrijven. Let op: een Funda-contactaanvraag geldt niet als inschrijving!

Wanneer u op zoek bent naar een moderne studio in het centrum van Leeuwarden, dan is De Spot de ideale plek voor u. Gelegen tegenover het station, biedt dit gebouw bewoners een prachtig uitzicht over de ingerichte Stationsweg. Maar dat is niet alles, De Spot heeft nog veel meer te bieden.
Het stationsgebied in Leeuwarden is de afgelopen jaren flink verbeterd en dient nu als de hoogwaardige entree van de stad. Bovendien fungeert het als hét openbaar vervoerknooppunt in Fryslân.

Begane grond: via de begane grond biedt het gebouw toegang tot de studio gelegen op de 3e verdieping. Er bevinden zich parkeerplaatsen welke te huur worden aangeboden aan de huurders en er is een fietsenstalling.

De studio is voorzien van een speelse indeling, moderne badkamer en een complete keuken. De complete keuken is voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, koelkast, kookplaat en afzuigkap. Het gebouw is all-electric wat inhoudt dat er op inductie wordt gekookt. De studio is onderhoudsarm en voorzien van een warmtepomp waardoor er verwarmen en koelen mogelijk is zonder radiatoren, zeer energiezuinig!

De huur is exclusief voorschot servicekosten zijn € 42,- p.m. en het voorschot nutsvoorzieningen is € 90,-. 

De getoonde foto's zijn van de voormalige modelwoning en dienen enkel ter impressie.
Bij de start van de huur vragen we 1 maand waarborgsom ter hoogte van 1 maand huur.

Dit appartement wordt niet verhuurd aan studenten.

Uw bruto maandinkomen dient minimaal gelijk te zijn aan € 2.346,00 om in aanmerking te komen voor deze woning. Wilt u weten aan welke voorwaarden u nog meer dient te voldoen? Bekijk alle voorwaarden

Uw eigen bruto maandinkomen telt voor 100% mee. Heeft u een partner? Dan mag zijn/haar bruto maandinkomen in de meeste gevallen voor 100% meegerekend worden.

Kenmerken

Overdracht

Status
Verhuurd
Huurprijs
€ 782,- per maand

Bouwvorm

Soort object
Appartement
Soort appartement
galerijflat
Bouwjaar periode
2001-
Bouwvorm
bestaande bouw

Indeling

Woonoppervlakte
36 m2
Inhoud
79 m3
Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
4
Aantal verdiepingen
1

Buitenruimte

Tuin
geen tuin

Parkeergelegenheid

Parkeer faciliteiten
openbaar parkeren
Garage
geen garage

Overig

Permanente bewoning
Ja
Onderhoud binnen
uitstekend
Onderhoud buiten
uitstekend

Kaart

Buurt

Misschien vind je deze woningen ook interessant

Zuidvliet 306

€ 875,- per maand

Leeuwarden

Bordineweg 16

€ 932,- per maand

Leeuwarden

Baljéestraat 112

€ 678,- per maand

Leeuwarden

Bekijk de detail pagina van Leeuwarden – Zuidvliet 306

Zuidvliet 306

€ 875,- per maand

Leeuwarden

Bekijk de detail pagina van Leeuwarden – Bordineweg 16

Bordineweg 16

€ 932,- per maand

Leeuwarden

Bekijk de detail pagina van Leeuwarden – Baljéestraat 112

Baljéestraat 112

€ 678,- per maand

Leeuwarden

Zo helpen wij u verder

Lees meer over Wat wij doen om je woning te verkopen

Wat wij doen om je woning te verkopen

Lees meer over Er zijn altijd kansen voor starters op de woningmarkt

Er zijn altijd kansen voor starters op de woningmarkt

Lees meer over Eén makelaar, twee trajecten: Zorgeloos van Dokkum naar Leeuwarden met Hoekstra

Eén makelaar, twee trajecten: Zorgeloos van Dokkum naar Leeuwarden met Hoekstra

test